Конкурс образотворчого мистецтва

6 березня 2018 року  в міському будинку дитячої та юнацької творчості  відбувся конкурс образотворчого мистецтва в рамках Всеукраїнського фестивалю «Таланти твої,Україно!».

 До актового залу завітало понад 70 дітей із шкіл міста та навколишніх сіл. Вони продемонструвала свої домашні роботи та протягом трьох годин підтверджували їх.

 

Після огляду та активного обговорення журі вирішило

  в номінації Живопис :

1 вікова категорія  (7-10 р.) 

2 місце – Семчишин Настя (Рава-Руський МБЮДТ), 

                 Була Юрій (Рава-Руська СШ-інт.) ,

2 вікова категорія (11-14 р.)-

1місце - Гонсеровська Ангеліна (Рава-Руська ЗОШ№ 2)

              Збишко Софія  (Забірська ЗОШ)

2 місце –Мосійчук Анна (ОНЗ «Рава-Руська ЗОШ№ 1)

              Бомбергер Анна (Гійченська ЗОШ)

              Михайлів Ангеліна (Волицька ЗОШ)

3 місце – Домашовець Ангеліна ( Рава-Руська СШ-інт.)

3 вікова категорія (15-17 р.)

2 місце –Казимирович Маргарита( Рава-Руська СШ-інт.)

               Савчак Марія НВК «Рава-Руська школа-гімназія»     

     номінації Малярство на склі:

1вік.категорія

 -1місце- Гаврилюк Юліана (Рава-Руський МБЮДТ) ,

 -2 місце –Русенко Орест (Бишківська ЗОШ)

-3 місце – Старчак Аліна НВК «Рава-Руська школа-гімназія»

2вік.категорія

1м. - Дячок Людмила (Гійченська ЗОШ)

2м. – Солтис Максим   (Рава –Руський МБЮДТ)

2м. – Віхоть Юліана (ОНЗ «Рава-Руська ЗОШ№ 1)

3м. -  Сабан Соломія ( Рава-Руська СШ-інт.)

3 вік.категорія:

1м. Чобіт Софія (Рава-Руський МБЮДТ) ,

2м.- Кушта Орест( Рава-Руська СШ-інт.)

- Свинчук Марія (ОНЗ «Рава-Руська ЗОШ№ 1)

номінації Аплікація:

1вік.категорія

 -1місце- Рись Вероніка (Рава-Руський МБЮДТ) ,

 -2 місце –Станько  Ірина (Липницька ЗОШ)

2вік.категорія

1м. – Харко Ірина (Рава-Руський МБЮДТ )

2м. – Комарницька Анна  (Липницька ЗОШ)

2м. – Грицак Марія ( Рава-Руська СШ-інт.)

3 вік.категорія:

2м.  Кулієвич Юля (Рава-Руський МБЮДТ) ,

номінації Витинанка:

1вік.категорія

 -1місце - Міскевич Павло (Рава-Руський МБЮДТ) ,

 -2 місце –Залуцька  Мар’яна ( Рава-Руська СШ-інт.)

2вік.категорія

2м. – Грабар  Юлія (РічківськаЗОШ)

3м.-  Брик Христина  (ОНЗ «Рава-Руська ЗОШ№ 1)

3 вік.категорія:

1м. Євуш Мар’яна  (Рава-Руський МБЮДТ) ,

номінації Графіка:

 1вік.категорія

 -1місце- Шкоропад Анна (Бишківська ЗОШ) ,

 2вік.категорія

1м. – Ростикус Вікторія (Гійченська ЗОШ)

2м. –Пономарьова Валерія (Рава-Руська ЗОШ №2)

2м.-  Гирун Вікторія ( Рава-Руська СШ-інт.)

 3 вік.категорія:

1м. – Сідельник Іванна (Волицька ЗОШ)

 1м.-  Нестерак Євгенія(ОНЗ «Рава-Руська ЗОШ№ 1) .

Переможці стануть учасниками обласного етапу Всеукраїнського фестивалю «Таланти твої,Україно!».