Зустрічі із школярами Жовківського району

Body: 

Стало доброю традицією податкових фахівців зустрічатися із школярами Жовківського району. Протягом останнього місяця такі зустрічі із школярами відбулись у Куликівській та Сули-міській загальноосвітніх школах, за участю головного державного інспектора Жовківського відділення Личаківської ОДПІ Наталії Сиротюк.

Податковий фахівець ознайомила учнів місцевих шкіл з основами податкових знань, розповіла про історію виникнення податків в Україні та важливість їх сплати, та вручила пам’ятки «Права та обов’язки платників податків».

Сьогодні діти усвідомлюють свою громадянську позицію і хочуть бути ще більш обізнаними з вимогами законодавства.

Майбутні платники податків повинні розуміти важливість наповнення державної скарбниці та бути свідомими громадянами нашої держави. Учні проявляли неабияку зацікавленість, тому урок відбувся у вигляді дискусії, наприкінці учні отримали відповіді на усі свої запитання, а їх було чимало.

Метою заходів є ознайомлення учнів із необхідністю виконання конституційного обов’язку кожного громадянина - сплати податків та зборів у терміни та розміри, встановлені законодавством. Зважаючи на численні запитання, які задавали майбутні платники податків та їхнє правильне розуміння важливості наповнення державної скарбниці, можна із впевненістю сказати, що сьогоднішні школярі - справжні патріоти своєї держави і в майбутньому вони стануть сумлінними платниками податків.