В Жовківському відділенні Личаківської ОДПІ в черговий раз відбулась зустріч за «круглим столом» за участі начальника відділення Богдана Звізла, заступника голови Асоціації місцевих рад Жовківського району Богдана Стахіва ,та представників малого та се

Body: 

Богдан Йосипович коротко ознайомив присутніх із змінами у законодавстві, зауважив, що сьогодні  ми повинні, як ніколи, працювати разом , розуміти один одного, дотримуватись термінів сплати податків. Справно  та легалізавано виплачувати заробітну плату.

Проінформував роботодавців про недопустимість та можливі правові наслідки через використання робочої сили з порушенням трудового законодавства, а також наголосив про важливість для них оформлення трудових відносин належним чином.

Під час зустрічі розглядалося питання своєчасності та повноти виплати заробітної плати найманим працівникам і легалізації трудових відносин між суб’єктами господарювання і працівниками.

Представники бізнесу запевнили учасників зустрічі у збільшені заробітної плати на своїх підприємствах,  до рівня середньообласного показника, а місцеві фермери пообіцяли створити нові робочі місця вже зараз.

Богдан Володимирович подякував за розуміння та співпрацю, та запросив гостей зустрічатись частіше, аби спільно вести діалог і у майбутньому.