На зустрічі з бізнесом про електронні сервіси ДФС

Body: 

Днями податківці Жовківського відділення Личаківської ОДПІ запросили на  зустріч приватних підприємців, які  нещодавно  започаткували свою підприємницьку діяльність, та є  необізнаними з електронними можливостями для платників податків, які пропонує ДФС України.

На  зустрічі розглядались актуальні питання, щодо запроваджених змін до податкового законодавства, зокрема,практичні моменти, що виникають в процесі ведення господарської діяльності та шляхи їх вирішення.

Платників податків фахівці ознайомили із офіційним веб - порталом Державної фіскальної служби України (sfs.gov.ua) аби вони могли скористатися електронними сервісами вже завтра, які надають можливість раціонально використовувати та економити робочий час.

«Електронні сервіси ДФС є незамінними помічниками для платників податків.  Користувачам відкривається безліч можливостей, зокрема оцінити податкові ризики діяльності з потенційними бізнес-партнерами, мати доступ до нормативних і інформаційних документів з питань оподаткування,  скористатися загальнодоступним інформаційно-довідковим ресурсом та отримати відповідні послуги, звітувати он-лайн, перевіряти документи на наявність помилок тощо, а головне - платник податків скоротить до мінімуму контакти з контролюючими органами та позбавиться необхідності додаткового візиту до податкової інспекції» - наголосила головний державний інспектор Наталія Сиротюк.

Наприкінці заходу присутнім надали вичерпні відповіді на поставлені запитання та домовились продовжити практику проведення таких практичних зустрічей та тренінгів, оскільки таке навчання допоможе у веденні господарської діяльності та зекономить час платників податків.