Зустріч податківців з бухгалтерами у сільській бібліотеці села Сопошин

Body: 

Нещодавно головний державний інспектор Жовківського відділення Личаківської ОДПІ Наталія Сиротюк, провела зустріч з  бухгалтерами та секретарями місцевих рад .

Під час зустрічі присутніх ознайомили з електронними сервісами ДФС, які є незамінними помічниками для платників податків, та працівників територіальних громад. Їх користувачам відкривається безліч можливостей, зокрема, можливість оцінити податкові ризики діяльності з потенційними бізнес – партнерами, мати доступ до нормативних і інформаційних документів з питань оподаткування, скористатися загальнодоступним інформаційно-довідковим ресурсом на наявність помилок тощо.

Усі присутні отримали брошури, які містять основні витяги законодавства щодо прав та обов’язків платників податків, та про порядок повернення податкового кредиту.

На завершення податківці подякували колегам за співпрацю у наповнені місцевих бюджетів, та наголосили на важливості проведення таких зустрічей, адже це створює не тільки позитивний імідж районним чиновникам, а й дозволяє їм виконувати свою основну державну функцію – наповнення дохідної частини бюджету, та забезпечення обміну інформаціїю між місцевими радами та податківцями Жовківського району.