Робоча зустріч з представниками бізнесу у селі Крехів

Body: 

Нещодавно, робоча група у складі   начальника відділу економіки Жовківської  РДА Володимира Свідняка,  головного державного інспектора  Жовківського відділення Личаківської ОДПІ Наталії Сиротюк, заступника директора районного Центру зайнятості населення,    та керівника районного Управління пенсійного фонду Катерини Лиско здійснила виїзд у Крехівську сільську Раду, щоб поспілкуватись з представниками бізнесу, які здіснюють господарську діяльність у селах Кунин, Глинськ, та Крехів.

Основна мета виїзних зустрічей - проведення роз’яснювальної роботи з суб’єктами підприємницької діяльності щодо дотримання вимог чинного законодавства по виплаті заробітної плати, своєчасності виплати та повноти сплати податків і зборів, легального використання найманої робочої сили.

Під час діалогу місцевих  чиновників, сільських голів та роботодавців- наголошено на важливості сплати податків у місцеву казну, адже достатнє наповнення бюджету значно збільшує можливості для вирішення соціально-економічних проблем місцевої громади. Звернено увагу на основні можливі напрямки економічного розвитку сільських населених пунктів. 

Зустріч відбувалась у формі відкритого діалогу. Присутні мали змогу задати питання, які виникли з приводу почутого, та отримати особисту консультацію, та пораду того, чи іншого фахівця Жовківського району