Зустріч з місцевими підприємцями у селищі Магерів

Body: 

Нещодавно,  робоча група   під головуванням  заступника голови райдержадміністрації  Любові Дунець,  за участі керівництва  Жовківського відділення Личаківської ОДПІ,   Управління Пенсійного фонду, Центру зайнятості населення здійснила виїзд у Магерівську селищну раду, де зібрались голови  навколишніх сільських рад,  та місцеві підприємці пяти сільських Рад.

Основна мета виїзних зустрічей – проведення роз’яснювальної  роботи з суб’єктами підприємницької діяльності щодо дотримання вимог чинного законодавства по виплаті заробітної плати, своєчасності виплати та повноти сплати податків і зборів, легального використання найманої робочої сили, а також легалізації підприємницької діяльності та здійснення торгівлі акцизними товарами.

Присутнім підприємцям було надано роз’яснення що здійснювати торгівлю акцизними товарами можна  тільки за наявності ліцензії. А також було звернуто увагу про відповідальність у випадку порушення правил торгівлі акцизним товаром.

Під час зустрічей наголошено  на важливості сплати податків у місцеву сільську казну, адже достатнє наповнення бюджету значно збільшує можливості для вирішення соціально-економічних проблем місцевої громади.

Підводячи підсумки виїзних співбесід,  заступник голови райдержадміністрації озвучила спільне рішення щодо активізації роботи, приватних підприємців, органів місцевого самоврядування з органами  державної виконавчої влади з метою ефективного вирішення соціальних та економічних проблем населених пунктів. Наприкінці зустрічі усі присутні, а їх було чимало, отримали пам"ятки "Права та обов"язки платників податків, та контролюючих органів".