Виїзна зустріч з підприємцями міста Дубляни

Body: 

Згідно затвердженого плану проведення зустрічей з суб»єктами господарювання нещодавно відбулась  зустріч у форматі "круглого столу" в Дублянській міській  раді під головуванням першого заступника голови Жовківської РДА Любові Дунець, та  участі головного державного інспектора Жовківського відділення Личаківської  ОДПІ Наталії Сиротюк, начальника районного центру зайнятості населення Миколи Кришталюка, та начальника управління Жовківського пенсійного фонду Катерини Лиско.

 Районноа комісія з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення з суб’єктами підприємницької діяльності провела роз`яснювальну бесіду з суб'єктами господарювання щодо неухильного дотримання вимог чинного законодавства по виплаті заробітної плати, своєчасної та повної сплати податків і зборів, легального використання робочої сили. Наголошено, що з цією метою і надалі будуть проводитись на засіданнях комісії заслуховування СПД, які проводять нарахування та виплату заробітної плати у розмірі, нижчому від встановленого законодавством, проводитимуться виїзні рейди щодо виявлення використання нелегальної праці. Попереджено про відповідальність за порушення вимог трудового законодавства.

Під час змістовного діалогу обговорено порядки адміністрування та сплати податку на доходи фізичних осіб, акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів, земельного податку та орендної плати за землю, податку на нерухоме майно,  єдиного податку, адже ці податки є складовими наповнення місцевих бюджетів та від їх надходження залежить стабільність кожної громади.

Зустріч відбулась у формі партнерського  діалогу між районними чиновниками, міським головою, та активними представниками бізнесу студентського міста.