"Чи оподатковується допомога надана благодійною організацією на лікування?"-за таким коментарем звернулись місцеві ЗМІ до керівника Жовківського відділення Личаківської ОДПІ

Body: 

Богдан Звізло надав розяснення, щодо розрахунку загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку не включаються та, відповідно, не підлягають оподаткуванню податком на доходи фізичних осіб кошти або вартість майна (послуг), що надаються як допомога на лікування та медичне обслуговування платника податку за рахунок коштів благодійної організації.

"Підтверджуючими документами, що підтверджують цільовий характер надання грошових коштів на оплату лікування або медичного обслуговування можуть бути документи, що підтверджують потребу фізичної особи в лікуванні та медичному обслуговуванні, документи про надання таких послуг, що ідентифікують постачальника послуг та платника податку, якому надаються такі послуги, обсяги та вартість таких послуг: договори, платіжні та розрахункові документи, акти надання послуг, інші відповідні документи в залежності від необхідного лікування або медичного обслуговування, хвороби та її стану.

Зазначена норма визначена п.п. 165.1.19 ст. 165 Податкового кодексу України."-прокоментував податківець.