Виїздні зустрічі у Жовківському районі тривають…

Body: 

Напередодні, робоча група з питань легалізації виплати заробітної плати, та зайнятості населення, створеної при  Жовківській райдержадміністрації, під керівництвом начальника відділу економічного розвитку Володимира Свідняка, із залученням керівників Жовківського відділення Личаківської ОДПІ, Управління Пенсійного фонду, та Центру зайнятості населення зустрілись з підприємцями, та фермерами, які здійснюють свою господарську діяльність у селах Смереків,  та Мацошин. Під час зустрічі  податківці проаналізували ріст заробітної плати за останні три місяці, на підприємствах, які працюють у цих двох радах.

Питання легалізації заробітної плати не втрачає актуальності. Робоча група систематично здійснює контроль за дотриманням платниками податків чинного законодавства про оплату праці. З цією метою у Жовківському районі організовуються  круглі столи, проводяться виїзні зустрічі .

Зустріч пройшла у формі  робочої дискусії, де районні чиновники, сільські голови, та представники бізнесу обмінялися думками, з приводу легальної виплати заробітної плати, та місцевих податків загалом.

 Представникам бізнесу наголосили про необхідність виплати зарплати у відповідності до чинних норм, а також повідомили про можливу адміністративну відповідальність за порушення трудового законодавства.

 Підприємці отримали відповіді на запитання, які їх цікавили у процесі працевлаштування, та ведення бізнесу.

 

 Школярам  Жовківського району розповіли про  «Основи податкових знань»

 

Днями, у  рамках роботи з майбутніми платниками податків головний державний інспектор Жовківського відділення Личаківської ОДПІ Наталія Сиротюк побувала у Дублянській,  Смереківській,  Грядівській,  загальноосвітніх школах.

Податковий фахівець  провела факультативне заняття з дев’ятикласниками, підчас якого ознайомила учнів місцевих шкіл з  підручником “Основами податкових знань», розповіла про історію виникнення податків в Україні та важливість їх  сплати .

Нинішні учні для податківців – це майбутні платники податків, за рахунок яких сьогодні держава фінансує  їхнє навчання. І від того, чи виростуть нинішні учні свідомими платниками податків, залежатиме економічне і соціальне становище нашої країни і кожного її громадянина у майбутньому. Тому жовківські  податківці  постійно співпрацюють з районним відділом освіти , аби донести до кожного майбутнього платника, конституційні вимоги щодо обов'язку сплати податків дорослих громадян, та формування податкової культури учнів уже сьогодні .