Робоча група по легалізації заробітної плати у Жовківському районі зустрілась за «круглим столом» з підприємцями Зашківської сільської Ради.

Body: 

Днями у приміщенні Зашківської сільської Ради відбулась  зустріч з представниками бізнесу у рамках роботи робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення під керівництвом Першого заступника голови Жовківської РДА Любові Дунець. 

На початку зустрічі сільська голова прозвітувала про роботу сільської Ради протягом десяти місяців цього року, проаналізувала надходження у місцевий бюджет, по кожному виду податків та зборів зокрема .

Під час зустрічі також розглядали питання своєчасної, та повної сплати податків і зборів при виплаті доходів найманим працівникам. Присутнім нагадали про відповідальність за допуск працівника до роботи без оформлення трудових відносин, закликали працювати тільки у правовому полі, не порушуючи податкового законодавства та законодавства про працю, підняти заробітну плату людям на успішних жовківських підприємствах вже сьогодні.. 

Податківці наголосили, що використання неофіційної найманої праці - це не лише недоотримання коштів у бюджет, але і втрата страхового стажу для призначення пенсії, та соціальних гарантій працівників. 

Зустріч закінчилась приємним порозумінням районних чиновників і присутніх бізнесменів, адже Зашків туристичне село,і благоустрій території залежить  від сплати місцевих податків та зборів.