Зустріч з підприємцями Грибовицької сільської Ради

Body: 

Нещодавно, у приміщені Грибовицької сільської Ради зустрілись підприємці   та керівники приватних підприємств, які здійснюють свою господарську діяльність на території сіл Великі Грибовичі, та Малі Грибовичі. 

Зустріч відбулась під керівництвом першого заступника Жовківської РДА Любові Дунець, та заучасті  керівників, та представників Жовківського відділення Личаківської ОДПІ, Управління Пенсійного фонду, Центру зайнятості населення, і сілького голови.

Керівництво Жовківського району організували, та провели зустріч з представниками бізнесу, під час якої обговорили проблемні питання виплати заробітної плати у «конвертах», надходження платежів та податків у місцеву казну громади, та питання, що виникають у роботі суб’єктів господарювання у щоденній  господарській діяльності.

Зустріч відбулась у формі плідної  робочої дискусії, де районні чиновники,  сільський голова , та представники бізнесу обмінялися думками, з приводу легальної виплати заробітної плати, та соціальних гарантій найманих працівників.