Збираєтесь на профспілковий новорічний відпочинок? Вартість путівок, не оподатковується"

Body: 

" Збираєтесь на профспілковий новорічний відпочинок? Вартість путівок, не оподатковується"- прокоментувала головний державний інспектор Жовківського відділення Личаківської ОДПІ Наталія Сиротюк. Відповідно до підпункту 165.1.35 пункту 165.1 статті 165 розділу IV Податкового кодексу України від 02.12.2010 №2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку не включається та не оподатковується податком на доходи фізичних осіб вартість путівок на відпочинок, оздоровлення та лікування, у тому числі на реабілітацію інвалідів, на території України платника податку та/або його дітей віком до 18 років, які надаються йому безоплатно або із знижкою (у розмірі такої знижки) професійною спілкою, до якої зараховуються профспілкові внески платника податку – члена такої професійної спілки, створеної відповідно до законодавства України, або за рахунок коштів відповідного фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування. Підпунктом 1.7 пункту 161 підрозділу 10 розділу XX ПКУ визначено, що звільняються від оподаткування військовим збором доходи, що згідно з розділом IV ПКУ не включаються до загального оподатковуваного доходу фізичних осіб (не підлягають оподаткуванню, оподатковуються за нульовою ставкою), крім доходів, зазначених у підпунктах 165.1.2, 165.1.18, 165.1.25, 165.1.52 пункту 165.1 статті 165 ПКУ. Отже, вартість зазначених путівок також не є об’єктом оподаткування військовим збором.Гарного Вам відпочинку!