«Легалізація зайнятості населення та створення нових робочих місць» – саме під такою назвою днями у приміщенні Новокамянської сільської Ради відбулась зустріч за "круглим столом".

Body: 

У заході взяли участь  в.о. сільської голови, керівники та фахівці  Жовківської РДА, Жовківського відділення Личаківської ОДПІ, Управління Пенсійного фонду, Центру зайнятості населення, та керівники, бухгалтери кращих   підприємств міста, організацій, які можуть створити ще додаткові робочі місця.

Проблемою сьогодення є легалізація трудових відносин та заробітної плати, адже через тіньовий ринок зайнятості держава втрачає мільйони гривень несплачених податків, а громадяни позбуваються соціального захисту. Тому надважливо повернути втрачені ресурси в економіку району, що дасть можливість збільшити доходи громадян та сприятиме наповненню бюджетів місцевих громад, зокрема скарбниці міста Жовкви.

Учасники зустрічі говорили про зміни у трудовому законодавстві, недопущення порушень трудового законодавства, про штрафні санкції, що застосовуються до порушників,  та про порядок повідомлення фіскальних органів про прийняття працівників на роботу.

Наприкінці зустрічі  присутні обмінялися думками та пропозиціями  щодо взаємного розуміння та співпраці  міських, та районних чиновників і представників бізнесу міста Жовкви.