Урочиста академія до Дня Соборності у Жовкві

Body: 

>У п’ятницю, 20 січня, на Жовківщині відбулися заходи з нагоди Дня Соборності України. Представники районної та міської влади,трудові колективи, волонтерські організації, а також громадськість зібралися у Народному домі м. Жовкви. > > Перед присутніми з історичної довідкою виступила заступник голови Жовківської районної ради Алла Жук. У своїй промові доповідач ознайомила з подіями, які передували проголошенню Акту Злуки УНР та ЗУНР, що відбувся в 1919 році. 

Акт Злуки спирався на споконвічну мрію українського народу про незалежну, соборну національну державу. Свято встановлено в Україні, враховуючи велике політичне та історичне значення об'єднання УНР та ЗУНР для утворення єдиної (соборної) української держави.

 Сьогодні в Україні неспокійно. Болить серце за долю народу. Хочеться кричати, коли думаєш про цвіт нації – молодих хлопців, які загинули і продовжують віддавати свої життя за територіальну цілісність і Соборність України.

 Усі присутні заходу вшанували хвилиною мовчання пам'ять загиблих воїнів Української Галицької Армії, ЗУНР, Січових Стрільців та Новітніх Героїв, загиблих під час Революції Гідності та в зоні проведення АТО, які боролися за волю та свободу України.

 Жовківські податківці завжди долучаються до соціально- культурних заходів, які проводяться у районі.