Засідання робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення Жовківського району

Body: 

Днями, перший заступник голови Жовківської райдержадміністрації Любов Дунець провела засідання робочої групи по легалізації заробітної плати.

Завдяки активній позиції та діяльності місцевої влади, у Жовківському районі постійно проводиться робота, спрямована на становлення, та розвиток ринку праці, вживаються заходи щодо легалізації заробітної плати та виведення заробітної плати з «тіні».

При Жовківській  РДА працює районна робоча група з питань легалізації заробітної плати і зайнятості населення, до складу якої входять представники пенсійного фонду, центру зайнятості населення, районної фіскальної служби, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації.

Водночас робочою групою проводиться відповідна робота, щодо здійснення контролю за додержанням роботодавцями мінімальних державних гарантій з питань оплати праці, обговорюються зміни з 1 січня 2017 року у законодавстві щодо збільшення мінімальної заробітної плати до 3200 гривень.

Жовківське відділення Личаківської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області опрацьовують перелік мінімізаторів, з якими запланована  зустріч  на 26 січня 2017 року.

Підводячи підсумки засідання, голова районної робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення підкреслила, що співпраця з приватними підприємцями щодо легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення триватиме й надалі.