Зустріч робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати з підприємцями у Потелицькій сільській Раді

Body: 

Днями, відбулась зустріч членів районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення в Потелицьку сільську раду з метою роз’яснень та співбесід з суб’єктами господарювання, які проводять свою діяльність на даній території.  Проведено інформаційну роботу щодо відповідальності за порушення умов трудового законодавства. Доведено до СГД план заходів щодо детінізації виплати заробітної плати та легалізації робочих місць.

На зустрічі також підняли питання використання земель та наявність правовстановлюючих документів на землі господарських дворів.

Підсумовуючи зустріч перший заступник голови РДА Дунець Л.М. вказала, що найперше завдання, яке стоїть завжди на порядку денному - це соціальний захист громадян, і саме легалізація робочої сили, детінізація зарплат найманих працівників які суттєво впливають на соціальний захист населення. Також наголосила на важливості роботи  бізнесу на кожній території, як основної складової при формуванні бюджету. Вказала на прозорість у господарській діяльності, своєчаснісну  та повну сплату податків, а також зазначила, що до тих СПД, які працюють в «тіні» будуть застосовуватись заходи впливу, передбачені законодавством.