Про трудові відносини, права і обов’язки – під час зустрічі жовківських податківців і представників пенсійного фонду з колективом ТзОВ «Фабрика іграшок «РК».

Body: 

Напередодні, заступник начальника- начальник Жовківського відділення Личаківської ОДПІ Богдан Звізло, разом з податковими  фахівцями зустрілись з працівниками виробничого цеху, а іх тут понад сорок, аби  розказати про офіційне оформлення трудових відносин, легальну заробітну плату, соціальні пільги, та, вкотре ознайомити працівників із своїми правами та обов’язками, адже сьогодні є дуже важливо, щоб люди, на своїх робочих місцях і в суспільстві були обізнаними та грамотними у своїх діях, як платники податків.

Усі працівники під час зустрічі отримали брошури, які містять основні витяги законодавства, щодо прав та обов’язків платників податків, та про порядок повернення податкового кредиту.

Творці дитячих іграшок  мали змогу поспілкуватись із фахівцями інспекції та отримати вичерпні відповіді на питання, не відриваючись від важливого  виробничого процесу. Наприкінці зустрічі керівники фабрики  провели коротку екскурсію для гостей . Податківці вдячні за змістовний діалог, і сподіваються що коротка зустріч матиме позитивний результат.