За «круглим столом»у Жовкві про підвищення мінімальної заробітної плати.

Body: 

Напередодні, у приміщені  Жовківського відділення Личаківської ОДПІ , відбувся «круглий стіл», де розповіли про вимоги законодавства щодо підвищення мінімальної заробітної плати, розмір якої з 1 січня 2017 року становить 3200 гривень.

Заступник начальника-начальник Жовківського відділення Личаківської ОДПІ Богдан Звізло розповів присутнім про застосування штрафних санкцій за порушення трудового законодавства, а також нагадав про порядок декларування доходів у 2017 році.

Приватним підприємцям  розповіли про новації у нарахуванні єдиного внеску, які внесені Законом України від 06.12.2016 №1774-VІІІ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України». Зокрема, ФОП - спрощенці, які віднесені до першої групи платників єдиного податку, з 01 січня 2017 року мають право сплачувати єдиний соціальний внесок в сумі не менше 0,5 мінімального страхового внеску з зарахуванням відповідних періодів здійснення підприємницької діяльності до страхового стажу. Для них мінімальна сума єдиного внеску складає 352 грн.. Страховий стаж таким особам буде зараховуватися пропорційно сплаченому єдиному внеску.

Наприкінці зустрічі Богдан Йосипович висловив сподівання, що  у 2017 році «мінімізаторів»у нашому районі не буде, а заробітна плата суттєво зросте…