Про надання інформації

Body: 

Основи податкових знань - для школярів Жовківського району 

Вже стало доброю традицією   податкових фахівців  зустрічатися із школярами  Жовківського району. На черговій нараді  начальник ДПІ у Жовківському районі Богдан Звізло зобов’язав податкових інспекторів  проводити пізнавальні зустрічі  не лише у місті а й у віддалених сільських школах, де учнів є вже й не так багато.

 Протягом березня головний державний інспектор з питань організації роботи  Наталія Сиротюк  побувала у Жовківській школі №1, Дублянській та Зашківській загальноосвітніх школах.

Податковий фахівець ознайомила  учнів  місцевих  шкіл  з основами податкових знань, розповіла про історію виникнення податків в Україні та важливість їх сплати, та вручила пам’ятки «Права та обов’язки платників податків»

Сьогодні  діти  усвідомлює свою громадянську позицію і хочуть бути ще більш обізнаними з вимогами законодавства.

Майбутні платники податків  повинні розуміти важливість наповнення державної скарбниці та бути свідомими громадянами нашої держави Учні проявляли неабияку зацікавленість, тому урок відбувся у вигляді дискусії, наприкінці учні отримали відповіді на усі свої запитання, а їх було чимало…

 

У Жовкві  двічі на тиждень проводяться  безкоштовні тренінги для платників податків

Протягом березня,  і, надалі, протягом подачі  квартальної звітності, та кампанії декларування громадян, у Центрі обслуговування платників (м. Жовква, вул. Св. Трійці,10), проводяться індивідуальні безкоштовні тренінги для суб’єктів господарювання району, та громадян  на тему: «Електронна звітність та електронний документообіг, та порядок заповнення і подання декларацій про доходи». Такі індивідуальні  зустрічі відбуваються щопонеділка, та щосереди, з 09.00- 11.00 год. Якщо платники звернуться до ЦОПП в інший час, з ними також працюватимуть фахівці.

Усі , хто приходить на тренінги мають можливість на практиці краще вивчити та вдосконалити знання з подання звітності в електронному вигляді, та фахову допомогу під час кампанії декларування-2016. Тренінги проводять Зінчук А. В. – начальник відділу обслуговування платників, та Жук В. В-головний державний інспектор з питань інформаційних технологій.