Зустріч жовківських фіскалів з представниками бізнесу господарювання у Раві-Руській

Body: 

Напередодні, у Рава-Руському будинку «Просвіта» відбулась зустріч з місцевими підприємцями та керівниками приватних підприємств, які здійснюють свою господарську діяльність на території Рава-Руської міської Ради.

Податківці, спільно з міським головою, організували, та провели зустріч з представниками бізнесу , під час якої обговорили проблемні питання виплати заробітної плати у «конвертах» та питання, що виникають у роботі суб’єктів господарювання прикордонного регіону у щоденній господарській діяльності. Зустріч відбулась у формі робочої дискусії, де присутні обмінялися думками з приводу легальної виплати заробітної плати, в умовах жорсткої конкуренції, адже сусідня республіка Польща пропонує мешканцям прикордонних сіл високі заробітні плати та тривале працевлаштування на відміну від роботодавців Равщини. Податківці, у свою чергу, зобов’язались, на індивідуальних практикумах, які проводяться щоденно у Центі обслуговування платників податків, допомогти та навчити підприємців прикордонного міста заповнювати, та подавати усі звіти та декларації в електронному вигляді.

Підприємці отримали брошури «Права та обов’язки платників податків і контролюючих органів» та «Електронні сервіси ДФС України», і, звичайно, відповіді на запитання, які їх цікавили у процесі працевлаштування, та ведення бізнесу.