Чергова зустріч жовківських податківців та підприємців

Body: 

Напередодні, під час зустрічі з платниками податків, фахівці Жовківського відділення Личаківської ОДПІ ознайомили присутніх з останніми змінами податкового законодавства, та звернули увагу фізичних осіб – підприємців на змінах в оподаткуванні у 2018 році.

Платники податків отримали інформацію щодо можливості самостійного використання Загальнодоступного інформаційно-довідкового ресурсу (ЗІР), який розміщено на офіційному веб-порталі ДФС та оперативно, і у зручній формі отримувати актуальну інформацію щодо змін у податковому, митному та іншому законодавстві, контроль за додержанням якого покладено на ДФС, термінів подання звітності та сплати податків (зборів), ставок загальнодержавних та місцевих податків і зборів, єдиного внеску та оподаткування товарів в залежності від обраного режиму та інше...

Серед учасників зустрічі розповсюджена друкована продукція актуальної тематики, зокрема, щодо змін у законодавстві, що стосуються неприбуткових установ та організацій, підвищення мінімальної зарплати, внесення змін до форм податкової звітності, правильного заповнення платіжних реквізитів, застосування електронних сервісів. Платники податків та їх представники мали змогу отримати роз’яснення та відповіді на свої питання в атмосфері жвавого діалогу.

Наприкінці зустрічі податківці привітали усіх присутніх з Новим роком, та Різдвом Христовим, та висловили сподівання сумлінної співпраці, наповнення бюджетів.