Як задекларувати доходи від репетиторства?

Body: 
Учителі та викладачі, які у минулому році
надавали репетиторські послуги, проте не були
зареєстровані як фізичні особи-підприємці,
зобов’язані включити суму таких доходів до
загального річного оподатковуваного доходу
та задекларувати їх шляхом подання до
державних податкових інспекцій за місцем
податкової адреси декларації про майновий
стан і доходи.

Доходи від репетиторства відповідно до п. 167.1
ст. 167 Податкового кодексу оподатковуються
податком на доходи фізичних осіб за ставкою 18
% та військовим збором за ставкою 1,5 %.

До репетиторських послуг належить підготовка
дітей до школи, вступу до навчальних закладів,
незалежного тестування, навчання з будь-яких
предметів тощо.

Кожен із декларантів має право отримати у
Центрі обслуговування платників за місцем
свого проживання безоплатну консультацію
щодо порядку заповнення декларацій і
допомогу при її заповненні.