Про кампанію декларування за «круглим столом» у Жовкві

Body: 

Напередодні, у Жовкві відбулась зустріч за «круглим столом» за участю заступника начальника - начальника Жовківського відділення  Личаківської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області Богдана Звізла, з членами громадської організації «Гільдія підприємців жовківщини», та журналістами місцевих ЗМІ.

Приводом для зустрічі стала кампанія декларування доходів громадян, отриманих протягом 2017року.

Богдан Йосипович зазначив, що у 2018 році декларування доходів пов’язано з виконанням платниками податку на доходи фізичних осіб норм Податкового кодексу України, згідно з якими громадяни зобов’язані подати та/або мають право подати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи за наслідками 2017 року. Роз’яснив у яких випадках громадяни зобов'язані подати річну декларацію про майновий стан і доходи, а також, які витрати можна включати в декларацію з метою отримання податкової знижки.

Жовківські фіскали  повідомили, що декларанти податку на доходи фізичних осіб мають змогу заповнювати та направляти до органів ДФС декларацію про майновий стан і доходи через Інтернет, скориставшись оnlain-сервісом ДФС.

Податківці запрошують громадян завітати до 2 травня 2018 року до Центру обслуговування платників, та прозвітувати про отримані доходи у минулому році. При виникненні будь-яких питань щодо заповнення декларацій про майновий стан і доходи, працівники ЦОП завжди нададуть кваліфіковану допомогу.