Зустріч з платниками податків міста Жовкви у районній бібліотеці

Body: 
Нещодавно, у рамках кампанії декларування громадян-2018 року відбулась  зустріч головного  державного інспектора Наталії Сиротюк з платниками податків у Жовківській районній бібліотеці .
З початком нового 2018 року в країні розпочинається кампанія декларування доходів громадян. Процедура декларування доходів пов’язана із виконанням платниками податку на доходи фізичних осіб норм Податкового кодексу України, згідно якого громадяни зобов’язані задекларувати доходи, з яких при їх нарахуванні чи виплаті протягом 2017 року податок не утримувався або мають право подати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи за наслідками звітного податкового року для отримання податкової знижки та повернення частини сплаченого ними із заробітної плати податку.
Обов’язкова податкова декларація про майновий стан і доходи, отримані у 2017 році, подається до органу ДФС до 2 травня 2018 року за місцем реєстрації платника.
Фізичні особи, які бажають реалізувати своє право на податкову знижку за наслідками 2017 року податкову декларацію можуть подавати протягом всього року.
Для спрощення процедури подання декларації в органах ДФС функціонує сервіс «Декларування oн-лайн». Для подачі звітності в електронному вигляді фізичним особам необхідно отримати електронний ключ, який безкоштовно видається представником Акредитованого центру сертифікації ключів з терміном дії на 2 роки.