За « круглим столом» у Жовкві про трудові відносини, та наповнення районного бюджету.

Body: 
«Легалізація зайнятості населення та створення нових робочих місць» – саме під такою назвою днями у приміщенні Жовківської районної Ради відбулась зустріч за "круглим столом".
У заході взяли участь, керівники та фахівці Жовківської районної Ради, та Жовківського відділення Личаківської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області.
 Проблемою сьогодення є легалізація трудових відносин та заробітної плати, адже через тіньовий ринок зайнятості держава втрачає мільйони гривень несплачених податків, а громадяни позбуваються соціального захисту. Тому надважливо повернути втрачені ресурси в економіку району, що дасть можливість збільшити доходи громадян та сприятиме наповненню бюджетів місцевих громад, зокрема скарбниці району.
Учасники зустрічі говорили про зміни у трудовому законодавстві, недопущення порушень трудового законодавства, про штрафні санкції, що застосовуються до порушників, та про порядок повідомлення фіскальних органів про прийняття працівників на роботу.
Наприкінці зустрічі присутні обмінялися думками та пропозиціями щодо взаємного розуміння та співпраці районних чиновників і представників бізнесу.