Зустріч з сільською головою села Глинське

Body: 

Днями, в приміщені ДПІ у Жовківському районі відбулась зустріч Жовківських податківців із сільським головою Ольгою Тенетою

Приводом для зустрічі стала кампанія декларування доходів громадян, отриманих протягом 2015 року, яка розпочалась з 1 січня 2016 року та триватиме до 1 травня 2015року, а гостро стояло питання сплати податку за землю, на податку на нерухомість громадян.

Податківці зазначили, що у 2016 році декларування доходів пов’язано з виконанням платниками податку на доходи фізичних осіб норм Податкового кодексу України, згідно з якими громадяни зобов’язані подати та/або мають право подати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи за наслідками 2015 року.

ДПІ у Жовківському районі,  запрошує  громадян  Глинської  сільської Ради завітати до 01 травня поточного року до Центру обслуговування платників ДПІ у Жовківському районі, та прозвітувати про отримані доходи у минулому році. При виникненні будь-яких питань щодо заповнення декларацій про майновий стан і доходи, працівники ЦОП завжди нададуть кваліфіковану допомогу.