Про декларування доходів громадян та новації законодавства під час зустрічі за «круглим столом» у Жовкві

Body: 

Днями у  кабінеті керівника відділу культури та туризму Жовківської РДА Галини Фесюк відбувся «круглий стіл», за ініціативи керівника ДПІ у Жовківському районі Богдана Звізла, та за участю Головного державного інспектора з питань організації роботи Наталії Сиротюк  з платниками податків, та державними службовцями.

Учасники «круглого столу» ознайомились із Законом України, щодо електронного декларування, та  про кампанію декларування в 2016 році в цілому, а саме - хто, коли та в які терміни  повинен декларувати доходи за 2015 рік.

«За бажанням громадяни подають декларації з метою одержання податкової знижки з податку на доходи фізичних осіб. Декларацію про майновий стан і доходи слід подати до ДПІ за місцем проживання до 1 травня 2016 року, а правом на податкову знижку можна скористатися до кінця 2016 року» - прокоментувала інспектор.

Важливо зазначити, що такі спільні заходи за участю керівників структурних підрозділів Жовківської РДА є дуже продуктивними, а запрошені учасники зустрічі усвідомлюють необхідність декларування доходів громадян, і активно телефонують із зверненнями у Центр обслуговування платників податків вже на наступний день.

Наприкінці зустрічі усі присутні отримали пам’ятні брошури ГУ ДФС у Львівській області «Як подати декларацію про доходи».