Відбулася зустріч з представниками районних фондів, щодо сплати ЄСВ, та підвищення рівня заробітної плати

Body: 

Днями відбулась зустріч у кабінеті першого заступника голови Жовківської РДА Л. Дунець з представниками районних фондів, та в. о. начальника відділу податків та зборів фізичних осіб Андрія Карпяка

Присутні ознайомились із Законом України від 24 грудня 20а5 року №909-VIIІ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році» (далі – Закон №909), яким, зокрема, внесено зміни до Закону України від 8 липня 2010 року №2464 «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування» (далі – Закон №2464).і Закон України від 24 грудня 20а5 року №909-VIIІ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році» , яким, зокрема, внесено зміни до Закону України від 8 липня 2010 року №2464 «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування» Вказаними змінами майже вдвічі зменшено ставку ЄСВ - запроваджено єдину ставку (22 відсотка) нарахування єдиного соціального внеску.

Керівництво району висловило сподівання, що зменшення ставки єдиного внеску це, перш за все, зниження податкового навантаження на фонд оплати праці, що дозволяє суб’єктам господарювання збільшувати інвестиції у виробництво, підвищувати заробітну плату. А в сукупності це призведе до підвищення ефективності виробництва, збільшення доходів підприємств, зростанню товарообігу, і, відповідно, до збільшення надходжень податків та зборів до бюджету Жовківського району. Це крок на зустріч бізнесу з метою легалізації робочих місць та підвищення рівня заробітної плати.

Тож учасники зустрічі  сподіваються, що суб’єкти господарювання піднімуть рівень заробітної плати та легалізують робочі місця згідно з вимогами діючого законодавства. Цим кроком вони подбають про добробут своїх працівників, про їх соціальний захист та гідне пенсійне забезпечення у майбутньому, а податківці, у свою чергу, повинні створювати усі умови для партнерських відносин з представниками бізнесу району.