До уваги бухгалтерів! Нова форма авансового звіту з 19 квітня 2016 року

Body: 

Міністерство фінансів наказом від 10.03.2016 р. № 350 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 28 вересня 2015 року № 841», зареєстрованим в Міністерстві юстиції 30 березня 2016 року під № 477/28607, виклало в новій редакції форму Звіту про використання коштів, виданих на відрядження або під звіт (далі - Звіт). Наказ набирає чинності з дня офіційного оприлюднення, яке планується у «Офіційному віснику» від 19 квітня 2016 року № 29.

Оновлена форма не містить істотних змін. У авансовому звіті лише уточнений розрахунок суми податку у разі несвоєчасного повернення підзвітних сум. Ставка податку на доходи фізичних осіб, яка діятиме на момент складання звіту, підзвітною особою вписується самостійно.

Звіт слід надавати до закінчення п’ятого банківського дня, що йде за днем, в якому платник податків завершує відрядження або завершує виконання окремої цивільно-правової дії за дорученням і за рахунок податкового агента - платника податків, що надав кошти під звіт.

Звіт складається платником податків-підзвітною особою, який отримав такі кошти на підприємствах усіх організаційно-правових форм або у самозайнятої особи.

Фізична особа, яка отримала кошти під звіт, заповнює усі графи Звіту, окрім граф «Звіт перевірено», «Залишок унесений (перевитрата видана) в сумі за касовим ордером», кореспонденції рахунків бухгалтерського обліку, розрахунків суми утриманого податку за несвоєчасно повернені витрачені кошти на відрядження або під звіт, які заповнюються особою, що надала такі кошти. Графу «Звіт затверджено» підписує керівник (податковий агент).