Чергове засідання робочої групи з легалізації трудових відносин, та збільшення заробітної плати у Жовківському районі

Body: 

Нещодавно, у приміщенні ДПІ у Жовківському районі відбулось чергове засідання робочої групи по легалізації заробітної плати з суб'єктами господарювання – «мінімізаторами».

На засіданні, члени робочої групи заслухали вісім представників підприємств, та двох суб’єктів підприємницької діяльності, які мають заборгованість із виплати заробітної плати, або виплачують її нижче встановленого законодавством мінімуму.  До кожного випадку чиновники підходили індивідуально, зважаючи на ті, чи, інші виробничі питання. Обговорювалися причини, що створюють передумови для мінімізації заробітної плати та зменшення платежів до Пенсійного фонду, фондів соціального страхування та податку з доходів, та шляхи її підвищення відповідно до чинного законодавства.

Начальник ДПІ у Жовківському районі Богдан Звізло  вкотре акцентував увагу на збільшенні заробітної плати, не зважаючи на важкий економічний період на кожному підприємстві. "Сьогодні, легалізація трудових відносин, виявлення «тіньових» доходів та їх виплата у «конвертах», як і підвищення заробітної плати є дуже актуальною" - зауважив Богдан Йосипович. Фахівцями ДПІ у Жовківському районі, разом із представниками Жовківської РДА, Жовківського районного центру зайнятості населення, районних фондів постійно проводиться роз’яснювальна робота з роботодавцями для того, щоб стимулювати їх підвищити заробітну плату та відмовитись від її виплати в «конвертах».

Наприкінці засідання, податківці кожному платнику податків нагадали про кампанію декларування - 2016, та  повідомили графік роботи Центру обслуговування платників ДПІ у Жовківському районі у Великодні та Травневі свята.