Поспішайте 4 травня - останній день подання декларацій про майновий стан і доходи

Body: 

Завершується компанія з декларування доходів, отриманих громадянами у 2015 році. 

Виконати свій конституційний обов’язок та подати декларацію про майновий стан та доходи платники податків мають до 4 травня. Саме цей день у 2016 році є останнім строком для подання податкових декларацій громадянами та особами, які проводять незалежну професійну діяльність.

Закликаємо усіх громадян не чекати останнього дня та вчасно задекларувати свої доходи.

Для зручності платників податків ДФС подовжено роботу Центрів обслуговування платників. Детальніше з роботою ЦОПів у святкові дні можна ознайомитися тут.

Нагадуємо, що податковим законодавством установлено строк подання декларацій про майновий стан і доходи для громадян та осіб, які проводять незалежну професійну діяльність, – до 1 травня року, що настає за звітним.

Однак, відповідно до п. 49.20 ст. 49 Податкового кодексу, якщо останній день строку подання податкової декларації припадає на вихідний або святковий день, то останнім днем вважається операційний (банківський) день, що настає за вихідним або святковим днем.

У випадку, коли святковий або неробочий день збігається з вихідним днем, то відповідно до статті 67 КЗпП вихідний день переноситься на наступний після святкового або неробочого.

Отже, першим робочим днем у травні буде 4 травня 2016 року.