На зустрічі про відповідальність за порушення законодавства про працю

Body: 

          Нещодавно  керівник управління пенсійного фонду у Жовківському районі Катерина Лиско, начальник відділу платежів до пенсійної системи Надія Когут, та головний державний інспектор з питань організації роботи  ДПІ у Жовківському район Наталія Сиротюк, у приміщенні Центру обслуговування платників ДПІ у Жовківському районі провели зустріч з представниками бізнесу м. Дубляни, м. Рави-Руської, та м. Жовкни.

         Під час зустрічі присутніх ознайомили  з постановою КМУ від 03.02.2016 року №55, якою внесені зміни до постанови від 17.07.2013 року №509 « Про затвердження порядку накладення штрафів за порушення законодавства про зайнятість населення».

         Відтепер, окрім адміністративної та кримінальної відповідальності за порушення законодавства про працю, яку несли посадові особи, будуть застосовуватись фінансові санкції і до підприємства.

         Усі присутні отримали брошури, які містять основні витяги трудового законодавства, та пам’ятні листівки про  права та обов’язки платників податків.

         На завершення, податківці та працівники пенсійного фонду подякували учасникам зустрічі за співпрацю та наголосили на важливості проведення таких зустрічей, адже питання легалізації найманих працівників, та виплата заробітної плати у конвертах, є неприпустимою, і позбавляє працівників соціальних гарантій.