17 травня в приміщенні ДПІ у Жовківському районі відбулось засідання робочої групи, під керівництвом голови Жовківської РДА Надії Щур

Body: 

         Присутні  члени робочої групи обговорили можливі додаткові шляхи вирішення проблеми з мінімізацією заробітної плати у районі, та залучення силових структур району до більш ефективного результату по виплаті нелегальної заробітної  плати. На засідання запросили понад двадцять суб’єктів господарювання,  які мають занижену заробітну плату на своїх підприємствах, проте, більшість підприємців та керівників проігнорували запрошення податківців.

         Керівництво району ще раз наголосило, що зменшення ставки єдиного внеску це, перш за все, зниження податкового навантаження на фонд оплати праці, що дозволяє суб’єктам господарювання збільшувати інвестиції у виробництво, підвищувати заробітну плату. А в сукупності це призведе до підвищення ефективності виробництва, збільшення доходів підприємств, зростанню товарообігу, і, відповідно, до збільшення надходжень податків та зборів до бюджету Жовківського району. Це крок на зустріч бізнесу з метою легалізації робочих місць та підвищення рівня заробітної плати. 

         Тож, члени робочої групи  сподіваються, що суб’єкти господарювання піднімуть рівень заробітної плати та легалізують робочі місця згідно з вимогами діючого законодавства. Цим кроком вони подбають про добробут своїх працівників, про їх соціальний захист та гідне пенсійне забезпечення у майбутньому, а податківці, у свою чергу, повинні створювати усі умови для партнерських відносин з представниками бізнесу району.