Про відповідальність за порушення законодавства про працю за «круглим столом» у Жовкві

Body: 

Днями, у приміщенні Жовківського відділення Личаківської ОДПІ відбулась зустріч за круглим столом голови з проведення реорганізації ДПІ у Жовківському районі Богдана Звізла, начальника управління доходів і зборів з фізичних осіб Головного управління ДФС у Львівській області Володимира Коваля, з представниками малого та середнього бізнесу Жовківського району

 Учасники зустрічі обговорили можливі додаткові шляхи вирішення проблеми з мінімізацією заробітної плати у районі,. На зустріч запросили понад двадцять суб’єктів господарювання,  які мають занижену заробітну плату на своїх підприємствах, проте, частина підприємців та керівників проігнорували запрошення податківців.

Податківці наголосили, що зменшення ставки єдиного внеску це, перш за все, зниження податкового навантаження на фонд оплати праці, що дозволяє суб’єктам господарювання збільшувати інвестиції у виробництво, підвищувати заробітну плату. А в сукупності це призведе до підвищення ефективності виробництва, збільшення доходів підприємств, зростанню товарообігу, і, відповідно, до збільшення надходжень податків та зборів до бюджету Жовківського району. Це крок на зустріч бізнесу з метою легалізації робочих місць та підвищення рівня заробітної плати. 

Тож, у Жовківському відділені Личаківської ОДПІ сподіваються, що суб’єкти господарювання піднімуть рівень заробітної плати та легалізують робочі місця згідно з вимогами діючого законодавства.

Цим кроком вони подбають про добробут своїх працівників, про їх соціальний захист та гідне пенсійне забезпечення у майбутньому, а податківці, у свою чергу, повинні створювати усі умови для партнерських відносин з представниками бізнесу району.