Зустріч з журналістами радіо «Незалежність»

Body: 

Нещодавно, головний державний інспектор Жовківського відділення Личаківської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області Наталія Сиротюк, з нагоди Дня журналіста зустрілась з  головним редактором Соломією Чудик та ведучими радіо.

Податковий інспектор надала роз’яснення  про пільги учасникам АТО щодо сплати податків та зборів, зокрема зазначила, що для забезпечення соціального захисту та допомоги учасникам бойових дій, які захищають територіальну цілісність України, і беруть безпосередню участь в антитерористичній операції, вітчизняним законодавством передбачено ряд пільг, в тому числі щодо сплати податків та зборів. Пільги, чи звільнення від оподаткування передбачені на податок з доходів фізичних осіб, військового збору, земельного податку, податку на додану вартість,  та існують інші соціальні гарантії.

На завершення короткого брифінгу фахівець та журналісти обмінялись думками, про спільну співпрацю і передали у раіоефір підготовлене роз’яснення про пільги учасникам АТО щодо сплати податків та зборів.