Платники Жовківщини сплатили до бюджету понад 2,5 млн. грн. єдиного податку

Станом на 1 квітня 2014  року в Жовківському районі зареєстровано 2077 платників єдиного податку, з них 1738 фізичних та 339 юридичних осіб.

За січень-березень 2014 року до бюджету надійшло  понад 2,5 млн. грн. єдиного податку, зокрема 2 млн. грн. – від фізичних осіб та 500 тис. грн. – від юридичних осіб. В порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження єдиного податку збільшились на 405 тис. гривень.

Популярність єдиного податку серед малого бізнесу є результатом створення сприятливих умов для ведення бізнесу. За останні роки правила для спрощенців зазнали значних змін, додалося багато нових можливостей. Зокрема, тепер суб'єкти господарювання можуть подавати заяву на реєстрацію платником єдиного податку в електронному вигляді та скористатися перевагами електронної перевірки, протягом року змінювати групу і ставку податку, звітний період для другої групи - розширився з  кварталу до року.

Позитивних результатів  у адмініструванні єдиного податку вдається досягти за рахунок сумлінності платників податків та співпраці з місцевими органами виконавчої влади та самоврядування.