Про останні нововведення у законодавстві та запобігання фінансовим злочинам – на семінарі у Жовкві

Нещодавно керівництво ДПІ у Жовківському районі  ГУ Міндоходів у Львівській області провели семінар для платників податків- юридичних осіб з метою детального ознайомлення з останніми змінами в оподаткуванні, нововведеннями щодо звітування за підсумками І кварталу 2014 року, та запобігання фінансовим злочинам..

Начальник податкової інспекції Ольга Ліщинська підвела підсумки роботи інспекції у першому кварталі 2014 року та ознайомила учасників семінару з новаціями у законодавстві.

Перший заступник начальника ДПІ Любов Бунечко наголосила,  що платники  ще мають змогу заповнити податкову декларацію про майновий стан і доходи в режимі реального часу та подати її мережею Інтернет, не відвідуючи податкову інспекцію. Платники податків, які бажають скористатися правом на податкову знижку за підсумками 2013 року, мають право до кінця 2014 року подати податкову декларацію.

 Начальник головного оперативного відділу ДПІ у м. Червоноград Богдан Шевчук застеріг керівників та бухгалтерів підприємств від економічних та фінансових злочинів. 

Учасників семінару ознайомлено з особливостями оподаткування у 2014 році у зв’язку з введенням в дію Закону України «Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні»

На завершення семінару керівники податкової інспекції відповіли на питання платників податків і подякували за плідну співпрацю та взаєморозумінняҐ.