Про єдиний соціальний внесок говорили за "круглим столом"

Днями в ДПІ у Жовківському районі ГУ Міндоходів у Львівській області знову зустрілися за «круглим столом» начальник інспекції Ліщинська Ольга Леонідівна, начальник відділу доходів і зборів фізичних осіб Гнідець Павло Іванович та представники бізнесу району.
Як правильно застосовувати норми законодавства з єдиного соціального внеску на практиці, на що потрібно звернути особливу увагу – в цих та інших питаннях міндоходівці допомагали розібратися платникам податків Жовківського району на зустрічі.

Начальник ДПІ наголосила що органи Міндоходів і надалі продовжують робити кроки щодо лібералізації оподаткування малого та середнього бізнесу. У рамках Програми лібералізації державної податкової політики учасникам «круглого столу» запропоновано надавати пропозиції щодо удосконалення податкового законодавства та поліпшення роботи органів Міндоходів. Присутнім нагадали також про переваги подання звітності в електронному вигляді, роботу доступних сервісів, які розміщені на веб-порталі Міністерства доходів і зборів України, тощо.
За «круглим столом» обговорювали актуальні питання щодо адміністрування єдиного соціального внеску. Ольга Леонідівна зазначила, що платники податків Жовківського району у 1 кварталі 2014 року сплатили 39 млн. грн. єдиного соціального внеску, а у наступному-очікуємо понад 40 млн. грн., для цього треба спільно працювати.
Що заважає бізнесу у роботі, як покращити обслуговування в органах Міндоходів, які виникають питання при здаванні звітності у електронному вигляді - ці та інші питання були в центрі уваги присутніх за «круглим столом». Формат зустрічі-діалогу дозволив підприємцям, керівникам і бухгалтерам підприємств озвучити всі слушні зауваження, отримати на них відповідь.
Як зазначила Ольга Ліщинська , такі заходи є взаємно корисними. Адже вони дають можливість оперативно реагувати на недоліки у роботі, усувати їх, уникати конфліктних ситуацій. Усі учасники зустрічі отримали брошури «Права та обов»язки платників податків та контролюючих органів» .